Kde

Příjemné a originální prostředí, kde kurz probíhá, umožňuje vystoupit ze zaběhaných stereotypů a rolí a podívat se na tým novýma očima. To má samo o sobě efekt odpočinku, inspirace a je zdrojem energie pro další cestu týmu.

Akademie Libchavy je jedinečné místo pro vzdělávání a relaxaci. V podhůří Orlických hor nabízí zázemí originálních dřevostaveb. Areál je citlivě zasazen do okolní přírody podhůří Orlických hor. Místo “pracuje” pro váš tým.

Místo setkávání

Pro týmová setkání je určen velký srub se zastřešeným ochozem a velká prosklená tančírna se samoobslužnou kavárničkou. Přímo v areálu Akademie je přírodní zahradní úprava a několik travnatých ploch vhodných pro venkovní aktivity.

Kde bydlíte

Ubytování je zajištěno v apartmánech, každý s interiérem z jiného druhu dřeva, v dřevěných sroubcích nebo podkrovních dřevěných pokojích se zázemím. Pro velké skupiny jsou ještě k dispozici dvě velké společné ložnice, sluneční a březová.

Kde odpočíváte

K odpočinku a společné zábavě je k dispozici společenská místnost s krbem a velkou zastřešenou terasou, přírodní jurta se stoly a židlemi, moderně vybavená duběnka s velkými prosklenými okny do krajiny a další prostory. V exteriéru areálu je možné uspořádat posezení u ohně, společné grilování nebo pečení vlastní pizzy v hliněné peci.

Stravování a zázemí

O stravování se starají naše kuchařky, které rády vaří domácí kuchyni a umí vyjít vstříc i těm, kdo mají speciální dietní požadavky. Pracovníci kanceláře jsou připraveni s vámi vyřešit všechny organizační věci i aktuální drobnosti.

Kam na výlet

V bezprostředním okolí areálu je rybník, lesy a louky, vhodné pro pěší výlety. V dojezdové vzdálenosti je hrad Potštejn, kostel v Neratově s prosklenou střechou a minipivovarem a hlavní turistické trasy Orlických hor.

Kontaktujte nás

Kateřina Schediwá

komunikace se zákazníky
projektů vzdělávání firem
tel.: +420 773 562 888
e-mail: schediwa@akademiesro.cz

Přejít nahoru